3 Nisan 2014 Perşembe

Siparişler Sahiplerine Ulaşıyor!!

Merhabalar,

Anneciğimle birlikte hazırladığımız siparişler sahiplerine ulaşmaya başladı!!Mesela zebra derisi kullanacağım baskı deseni için ilham kaynağı oldu

Ürün baskı yapılmış havlu ile uygun kalıpta dikildi

Dikim aşamasından sonra temizliği yapıldı, ütülendi ve pakete hazır hale getirildi
**Dijital baskı tekniği kullanılmış olan kadife havlu ile kısa kapşonlu bornoz sahibine ulaştı, çok da hoş oldu:) 
    Paketleme için fermuarlı çanta kullanıyorum, ürün ile birlikte bazen sabun, bazen koku kesesi sahibine özel     not ile birlikte gönderiliyor:) Neticede her bir birey için özel hazırlanıyor tüm ürünler, onların zevklerine           en uygun şekilde dikiliyor ve detaylara dikkat ediliyor..

**Yine beğeni toplayan bugünlerin favori deseni ise sonbahar renklerinden esinlenerek hazırladığımız sarı ve devetüyü yaka detaylı , yaprak desenli bornoz.

Sonbahar kışın habercisi de olsa başka bir ısıtır insanın içini

Sonbaharda sararmış yapraklar ise türlü sanat eserine konu olur, dekorasyon detayı veya aksesuar olarak kullanılır, şarkılarda baş köşeyi alır ya da sarının,kırmızının onlarca tonu ile renk paletlerini taçlandırır

Biz de sarı zemin üzerinde kahverengi yapraklar kullandık ve devetüyü yaka/manşet detayına yer verdik

E bir de zemin renginde daha sade alternatifini yapalım dedik


Sunumunu da böyle yaptık:)
Bu ayın en çok satanları bu iki desen oldu- geri dönüşlere bakılırsa daha da talep alacağa benziyor:) 

Beton yığınları arasında, kapalı ofislerde,metroda,metrobüste,otobüste saatler harcıyoruz.. Çoğu zaman güneş ışığı dahi göremeden bu koca şehirlerde günlerimiz geçip gidiyor. Böylesi ürünlere yer verirken amacım algılarımızı olumlu etkileyeceğini düşündüğüm, insanın aslında tam da ait olduğu doğal yaşamın en azından kırıntılarını ; yansımalarını çevremizde bulundurabilmek. Belki detayın da detayı gibi gelecek ama yola çıkışım tam da bu düşünce oldu, aynı pozitif hislerle her bir ürünü hazırlamaya çalıştık..

Sahiplerine hem kullanım hem de ruh rahatlığı sağlaması umuduyla:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder